Studio ADV:
pozycjonowanie,
reklamy Google

studio pozycjonowania

Audyt SEO strony

Oferujemy kompleksową i precyzyjną analizę witryn WWW, której wyniki pozwalają ocenić jej jakość i wychwycić ewentualne błędy oraz nieprawidłowości w konstrukcji i działaniu. Audyt SEO online to usługa jednorazowa, która służy pozyskaniu cennych informacji na temat strony internetowej – na ich podstawie można wprowadzić korzystne zmiany w jej budowie, zawartości czy sposobie funkcjonowania w Sieci. Dowiedz się więcej, na czym dokładnie polega przeprowadzana przez naszych fachowców analiza, jakie są jej zalety i dlaczego warto z niej skorzystać.

audyt seo
Audyt SEO online – dlaczego warto

Strona WWW składa się z dwóch warstw: tego, co widzi użytkownik w przeglądarce internetowej (frontend), i kodu, który odpowiada za jej wyświetlanie. Warto mieć jednak świadomość, że nawet najlepiej wyglądający projekt może nie spełniać aktualnych wymagań webowych dotyczących szkieletu i budowy, co niekorzystnie odbija się widoczności w wyszukiwarkach oraz wrażeniach użytkowników. Aby uniknąć takich sytuacji i mieć pewność, że witryna została skonstruowana prawidłowo i zgodnie z nowoczesnymi standardami, warto zlecić nam audyt SEO online. Jego wyniki rozwiewają wszelkie wątpliwości i dają dużo cennej wiedzy na temat witryny, którą można z powodzeniem zastosować w praktyce.

Czynności wykonywane w ramach analizy obejmują zarówno jej konstrukcję, jak i otoczenie zewnętrzne. Mają kompleksowy charakter i pozwalają na ocenę witryny pod wieloma kluczowymi względami, jak m.in.:

• architektura informacji,
• linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne,
• szybkość działania,
• dostępność,
• zgodność kodu ze standardami programistycznymi,
• spójność treści i grafiki z wizerunkiem i specyfiką działalności marki,
• optymalizacja pod kątem SEO,
• jakość i forma treści,
• UX i UI.

Na podstawie raportu z audyt SEO online poznajesz słabe i mocny strony witryny, dzięki czemu te pierwsze możesz wyeliminować, a drugie jeszcze bardziej podkreślić. Sprawdzamy również dostosowanie strony do różnych przekątnych ekranu i rozmaitych urządzeń, tak aby wyświetlała się prawidłowo niezależnie od ich rodzaju i wielkości. Analiza SEO obejmuje ponadto ścieżkę konwersji i zachowania użytkowników, a także jakość i proporcjonalność zastosowanych zabezpieczeń.

analiza seo
Co się składa na analizę SEO

Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, dzięki którym oferowany audyt online jest wysoce precyzyjny i skuteczny. Wiedza i doświadczenie pozyskane w ciągu wielu lat świadczenia usług pozwalają nam na prawidłową, dogłębną i kompleksową analizę dowolnej strony, począwszy od prostych wizytówek lokalnych firm, poprzez witryny korporacyjne, skończywszy na rozbudowanych serwisach internetowych.

W ramach audytu SEO online sprawdzamy również otoczenie witryny. Weryfikujemy opinie na jej temat, przyglądamy się konkurencji, poddajemy analizie stopień indeksacji w wyszukiwarkach oraz profil (jakość i ilość) linków przychodzących. W ten sposób uzyskujemy kompletny obraz witryny i możemy ją ocenić obiektywnie i całościowo, uwzględniając aspekty zarówno on-site (dotyczące samej strony), jak i off-site (odnoszące się do jej otoczenia). Zachęcamy do współpracy każdego, kogo interesuje skuteczna i dokładna analiza SEO online!