Studio ADV:
pozycjonowanie,
reklamy Google

studio pozycjonowania

Reklama w Google

Inwestycja w promocję w najpopularniejszej w Polsce i na świecie wyszukiwarce internetowej – Google – to dobra i potencjalnie wysoce zyskowna decyzja. Aby osiągnąć optymalne rezultaty i móc liczyć na maksymalny zwrot poniesionych na nią nakładów, konieczne jest jednak prawidłowe skonfigurowanie i prowadzenie kampanii w usłudze Ads (dawne AdWords), co wymaga wiedzy i doświadczenia. Ponieważ nasza agencja nimi dysponuje, możesz powierzyć nam opiekę nad Twoim kontem, jeśli chcesz mieć pewność, że znajduje się ono w dobrych rękach.

google ads
Skuteczne prowadzenie kampanii Google Ads

Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz gwarancję, że wszystkie ustawienia kampanii są optymalne – dobrane pod kątem Twoich wymagań i możliwości finansowych, a zarazem maksymalnie skuteczne. Posiadamy doświadczenie w obsłudze Google Ads na rzecz małych, średnich i dużych firm, a także instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, osób indywidualnych i innych podmiotów, które chcą z niej skorzystać. Dzięki temu wiemy, jak dobierać parametry z uwzględnieniem najróżniejszych zmiennych, co powala nam na obsługę klientów z dowolnych branż i niezależnie od wielkości budżetu.

Odpowiadamy za kompleksowe planowanie, administrację i analitykę w ramach kampanii AdWords. Dokładnie analizujemy Twoje potrzeby oraz specyfikę Twojego biznesu i na tej podstawie układamy strategię, którą następnie sukcesywnie realizujemy. Odpowiadamy m.in. za wybór i grupowanie słów kluczowych, ustalenie stawek za kliknięcie i sposobu ich naliczania czy tworzenie reklam. Sięgamy po pełnię możliwości, jakie daje usługa Google Ads, aby wykorzystać je z myślą o Twoim biznesie.

Pozyskuj klientów dzięki Google Ads

Dzięki oferowanemu przez nasz zespół wsparciu wydatki zaczynają się zwracać od pierwszego dnia. Tworzymy skuteczne reklamy i ustalamy parametry kampanii w taki sposób, żeby jak najefektywniej spożytkować posiadany budżet bez względu na jego wielkość. Podejmujemy się skomplikowanych projektów o wartości dziesiątków tysięcy złotych i pomagamy małym lokalnym firmom w pozyskiwaniu nowych klientów poprzez Google Ads. To nasza specjalność, dlatego zachęcamy do współpracy, jeśli poszukujesz specjalistów w tym zakresie.

Na bieżąco analizujemy i optymalizujemy prowadzone kampanie AdWords. Uwzględniamy najbardziej szczegółowe dane, aby na ich podstawie wyciągnąć konstruktywne wnioski i z dnia na dzień uzyskiwać coraz lepsze wyniki. W efekcie przy jednakowych nakładach regularnie odnotowujesz powiększający się ruch na stronie i co za tym idzie – rosnące zyski. Wiesz, że oszczędzasz pieniądze, bo dobra konfiguracja usługi Google Ads pozwala na osiągnięcie optymalnej rentowności i wielokrotny zwrot z inwestycji w tę formę marketingu.

Polecamy wdrożenie kampanii Google Ads na każdym etapie rozwoju działalności – odniesiesz z niej wymierne korzyści niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, firmę usługową, jesteś freelancerem, trenerem, autorem książek lub zajmujesz się czymkolwiek innym, co jest skierowane do zewnętrznych odbiorców. Jeśli szukasz pomocy i chcesz, żeby Twoją kampanię Google AdWords prowadzili doświadczeni specjaliści, pozostajemy do dyspozycji!